24 C
Tehran
دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
خانه خودرو حضور آرین دیزل با کشنده و کامیون شکموتو و کامیونت های جک...

حضور آرین دیزل با کشنده و کامیون شکموتو و کامیونت های جک در نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲

0
44
حضور آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با کامیون شکموتو و کامیونت کاربری سازی شده جک

آرین دیزل با تمام محصولات خود از جمله کشنده شکموتو X5000، کامیون کمپرسی شکموتو X5000D، کامیون باری شکموتو X5000L و همچنین کامیونت های کاربری سازی شده جک در نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲ حضور گسترده ای پیدا کرده است.

آرین دیزل با تمام محصولات خود از جمله کشنده شکموتو X5000، کامیون کمپرسی شکموتو X5000D، کامیون باری شکموتو X5000L و همچنین کامیونت های کاربری سازی شده جک در نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲ حضور گسترده ای داشته باشد. این شرکت در این رویداد همچنین کشنده قدرتمند شکموتو X5000 را نیز به نمایش گذاشته است.

آرین دیزل به عنوان بازوی تجاری ساز شرکت آرین پارس موتور، تجاری ساز بخش خصوصی بوده که در مدت کم رشد خیره کننده ای داشته و توانسته سهم بازار خوبی را به خود اختصاص دهد. این شرکت در سال جاری ابتدا در نمایشگاه خودرو شیراز ۱۴۰۲ حضور یافت و سپس در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان نیز حضور پیدا کرده بود. در هر دو نمایشگاه ذکر شده آرین دیزل کامیونت های کاربری سازی جک را با همراه کامیون کشنده شکموتو X5000 به نمایش گذاشت. ضمن اینکه امکان تست کشنده شکموتو را نیز برای علاقمندان و مشتریان فراهم کرده بود. حال هم آرین دیزل گسترده ترین حضور خود را تا به امروز در نمایشگاه خودروی مشهد ۱۴۰۲ داشته و طی وسیعی از محصولات را از کامیونت های کاربری سازی شده جک گرفته تا کامیون کمپرسی شک موتو X5000D، کامین باری شک موتو X5000L و همچنین کشنده شک موتو X5000 را به نمایش گذاشته است.

حضور آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با کامیون شکموتو و کامیونت کاربری سازی شده جک

 

نمایش کامیون های ۲۶ تن شکموتو X5000D و X5000L آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد

اما نکته ای که اهمیت حضور آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲ را بیشتر می کند، نخستین نمایش عمومی کامیون های شکموتو X5000D و شکموتو X5000L هستند که هر دو قدرتمندترین کامیون ۱۰ چرخ کمپرسی و باری ایران لقب می گیرند. این دو کامیون پیشتر طی مراسمی باشکوه و زیبا رونمایی شدند و حال برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲ برای علاقمندان و مشتریان به نمایشس گذاشته شده اند.

حضور آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با کامیون شکموتو و کامیونت کاربری سازی شده جک

کامیونت های کاربری سازی شده جک به همراه کشنده شکموتو X5000 در غرفه آرین دیزل

لازم به ذکر است که آرین دیزل مانند نمایشگاه های پیشین ضمن حضور در نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲، کامیونت های جک کاربری سازی شده را نیز در غرفه خود به نمایش می گذارد. این کامیونت ها در کاربری های مختلفی اعم از آتش نشانی، بالابر و خدمات شهری بوده و در کنار آنها کشنده قدرتمند شکموتو X5000 نیز حضور دارد. البته به دلیل محدودیت های فضای نمایشگاهی، در نمایشگاه مشهد ۱۴۰۲ آرین دیزل امکان تست درایو کشنده شکموتو X5000 را فراهم نکرده است.

حضور آرین دیزل در نمایشگاه خودرو مشهد 1402 با کامیون شکموتو و کامیونت کاربری سازی شده جک

نمایشگاه خودرو مشهد ۱۴۰۲ از تاریخ ۹ تا ۱۲ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود. ساعت بازدید از این نمایشگاه ۱۷ تا ۲۲ بوده و آرین دیزل در سالن فردوسی میزبان بازدیدکنندگان محترم است.

منبع:خودرونویس

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید