post

پادران موتور، با پیکاپ تاگا در مشهد

صنایع خودرو سازی پادران که چندی پیش از پیکاپ تاگا رونمایی کرد، قصد دارد با این محصول خود در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور پیدا کند. در اوسط تیرماه امسال پادران موتور اعلام کرد که اولین پیکاپ تاگا توانسته است پلاک ملی دریافت کند و این محصول به زودی قیمت گذاری […]

تاریخ انتشار: 6 شهریور 1402 - 14:34
کد خبر: 10142

صنایع خودرو سازی پادران که چندی پیش از پیکاپ تاگا رونمایی کرد، قصد دارد با این محصول خود در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور پیدا کند.

در اوسط تیرماه امسال پادران موتور اعلام کرد که اولین پیکاپ تاگا توانسته است پلاک ملی دریافت کند و این محصول به زودی قیمت گذاری شده و وارد بازار می گردد. حالا پس از گذشت بیش از یک ماه باید منتظر دیدار دوباره با این پیکاپ دارنده استاندارد یورو ۶ در مشهد باشیم.

پیکاپ تاگا H مدل بنزینی دارای موتوری ۴ سیلندر با حجم ۱۸۰۰ سی سی و توان ۲۲۷ اسب بخار است که توانسته استاندارد آلایندگی یورو ۶ را دریافت کند.
نمایشگاه خودرو مشهد از تاریخ ۹ الی ۱۲ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهر مشهد میزبان بزرگترین تولیدکنندگان و دست اندرکاران حوزه خودرو است که می توانید از ساعت ۱۷ الی ۲۲ از آن بازدید کنید.

ارسال دیدگاه

< / End-->