دیدار مدیرکل صدا و سیمای خوزستان و رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی فولاد خوزستان

0
39
دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی فولاد خوزستان
عصر امروز دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ داریوش بیدقی مدیرکل صداوسیمای خوزستان و علی افروس رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با حضور در مهمانسرای نور با علیرضا مخبردزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی فولاد خوزستان دیدار کردند.

مخبر دزفولی ضمن انتقاد از انفعال مسئولان استان در قبال قطع برق و توقف کامل تولید در شرکت فولاد خوزستان که در تاریخ حیات این شرکت بی سابقه بوده است؛گفت: ضمن اینکه امیدآفرینی وظیفه ای همگانی است ولی انعکاس مشکلات مجموعه های صنعتی در گرماگرم جنگ اقتصادی نیز از وظایف رسانه ملی است.

دبیقی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات موثر شبکه استانی خوزستان در حوزه های مختلف از جمله انعکاس نقش و‌ جایگاه شرکت فولاد خوزستان در اقتصاد ملی و بومی، قول داد که بیش از پیش در کنار این مجموعه مهم صنعتی استان باشد.

علی افروس رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هم در دیدار با قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی ضمن ارائه گزارشی؛ از آمادگی این مجموعه دانشگاهی در حوزه های تحقیقاتی خصوصا بومی سازی قطعات مورد نیاز شرکت فولاد خوزستان خبر داد.

مخبر دزفولی در این دیدار ضمن استقبال از پیشنهاد افروس، گفت: رویکرد تیم مدیریتی فعلی، حمایت از شرکت های دانش بنیان و مجموعه های دانشگاهی برای تامین نیازهای شرکت است.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید