پیام تبریک مدیرعامل بانک شهر به مناسبت میلاد حضرت رسول اعظم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)

0
40
پیام تبریک مدیرعامل بانک شهر به مناسبت میلاد حضرت رسول اعظم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)

مدیرعامل بانک شهر در پیامی، میلاد باسعادت حضرت نبیّ مکرّم و رسول اعظم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت و ماه ربیع‌الاول را سرچشمه تمام ‌ خوبی ها و برکاتی برشمرد که خداوند بزرگ و متعال برای بشریت مقدر فرموده است.

متن پیام تبریک دکتر سیدمحمدمهدی احمدی به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
والحمدلله ربّ العالمین و الصّلاه و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی‌‌‌القاسم المصطفی محمّد و علی آله الطیّبین الطّاهرین المنتجبین المعصومین سیّما بقیّه الله فی الارضین

ماه ربیع‌الاول، به معنای حقیقی کلمه، بهار حیات و بهار زندگی است؛ زیرا در این ماه، وجود مقدس پیامبر گرامی و همچنین فرزند بزرگوارش حضرت ابی‌عبداللّه جعفربن‌محمدالصّادق ولادت یافته‌اند و از سویی فرارسیدن ایام مبارک هفته وحدت و ولادت پیامبر رحمت، سرآغاز تمامی برکاتی است که خداوند بزرگ و متعال برای بشریت رقم زده است.
اینجانب فرارسیدن هفته با شکوه وحدت و میلاد باسعادت نبیّ مکرّم اسلام و رسول اعظم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به مردم بزرگ ایران و همه‌ آزادگان عالم تبریک و تهنیت عرض می کنم.
ان‌شاءالله با توجّهات خاص الهی به برکات وجود معنوی و ارزشمند آن بزرگواران، موجبات پیشرفت، سعادت و عظمت روزافزون کشور عزیز و سرافراز ایران اسلامی فراهم آید .

سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل وعضو هیأت مدیره

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید