بانوان نقش مهم و اثربخشی در عملکرد بانک ایفا می‌کنند

0
16

 

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت:

بانوان شاغل در واحدهای ستادی و اجرایی بانک نقش و اثربخشی غیر قابل انکار و ارزشمندی در عملکرد مثبت بانک ایفا می‌کنند.

محمد شیخ حسینی در نشست با اعضا کمیته بانوان اظهار داشت: حدود ۲۰ درصد شاغلین بانک توسعه تعاون را بانوان مشغول خدمت هستند و سهم آنان در پیشبرد اهداف و سیاست‌های ابلاغی بانک بیشتر از این سهم بوده است.
وی با اشاره به جایگاه متعالی بانوان شاغل افزود: بانوان به طور عام در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی و نیز خانواده و همچنین به طور خاص در بانک توسعه تعاون نقش فعال و بسزایی بر عهده دارند از این رو حل مسائل و مشکلات و دغدغه‌های آنان همیشه مد نظر اینجانب و مدیران ارشد سازمان است تا بتوان با ایجاد فضای امن کاری و آرامش شرایط مناسبی جهت حضور و نقش آفرینی هر چه بیشتر آنها در بانک فراهم گردد.
در ادامه رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات صورت گرفته توسط امور سرمایه انسانی در حوزه بانوان اظهار داشت: می‌توان گفت که بانک توسعه تعاون نسبت با سایر بانک‌ها توانسته با اعمال ظرفیت‌های قانونی از قوانین و مقررات و دستورالعمل‌های نهادهای دولتی بالاترین خدمات را به بانوان شاغل در بانک اختصاص گیرد.
گفتنی است در این نشست احسان بندری رئیس اداره کل کارگزینی و هادی بخت یار رئیس اداره کل راهبری و پشتیبانی استانها و شعب حضور و نقطه نظراتی مطرح نمودند.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید