حمایت بانک توسعه تعاون  از واحدهای تولیدی صنعتی

0
25

 

مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی بازدید استان البرز اعلام داشت حمایت از واحدهای تولیدی صنعتی در اولویت برنامه های حمایتی بانک توسعه تعاون در استان صنعتی البرز می باشد.

محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید شرکت آریا ذوب در استان البرز اظهار داشت: این شرکت از خدمات اعتباری بانک توسعه به طور مستقیم برای 120 نفر اشتغال پایدار ایجاد نموده است.
در ادامه مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بازدید از شرکت آریا دیزل گفت: این بانک در راستای تامین مالی شرکت آریا دیزل از طریق پرداخت تسهیلات و صدور اعتبارات اسنادی و همچنین پرداخت تسهیلات به رانندگان برای خرید کامیونهای تولیدی این واحد صنعتی برای 340 نفر به طور مستقیم در کارخانه و صدها نفر راننده کامیون به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد کرده است.
این مقام بانکی خاطر نشان کرد:نزدیک به صد در صد تسهیلات بانک توسعه تعاون به صورت هدفمند به بخشهای واقعی اقتصاد پرداخت شده است، هر چه مکانیزم خلق پول و ایجاد اعتبار هدفمند و در بخشهای واقعی باشد، نقدینگی ایجاد شده مفید بوده و موجب تورم نمی شود.
همچنین شیخ حسینی طی بازدید از شرکت آذین پلاست اظهار کرد: بانک توسعه تعاون با حمایت اعتباری از شرکت آذین پلاست باعث تثبیت اشتغال 330 نفر به صورت مستقیم شده است.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید