انتصاب دکتر بدخشان به‌عنوان سرپرست هلدینگ میلاد سلامت

0
85

جلسه تکریم دکتر شکیبا محبی‌تبار و معارفه دکتر حسین بدخشان، سرپرست شرکت هلدینگ میلاد سلامت تأمین‌اجتماعی با حضور مدیرعامل و تعدادی از معاونان و مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد.

به‌گزارش پایگاه خبری نقش اقتصاد انلاین به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل این سازمان در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ میلاد سلامت تأمین‌اجتماعی، با تأکید بر اهمیت خدمات سلامت برای اقشار تحت پوشش این سازمان، گفت: سلامت و درمان، اولویت اصلی همه نظام‌های حکمرانی در کشورهای مختلف جهان است و مکتب ما هم همین را می‌گوید و سلامت را در کنار امنیت، از نعمات بزرگ می‌داند.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، خدمت به بیمه‌شدگان را توفیقی بزرگ خواند و با تأکید بر این که در تأمین‌اجتماعی نیاز است انجام کار مردم را امری مقدس بدانیم، افزود: یکی از ویژگی‌های ارزشمند مدیریتی، شجاعت در تصمیم‌گیری است و خوشبختانه خانم دکتر محبی‌تبار این ویژگی خوب را داشتند و انصافاً ایشان و تیم ایشان خیلی زحمت کشیدند و کارها را در هلدینگ میلاد سلامت با قوت جلو بردند. خانم محبی‌تبار به‌عنوان فرزند شهید، پای کار ایستادند و برای رفع درد مردم مجدانه تلاش کردند.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ادامه داد: بعد از این هم خانم محبی‌تبار که شخص سختکوشی است در مسئولیت جدید در ستاد ملی جمعیت، منشاء کار بسیار بزرگی خواهند بود. همه باید کمک کنیم تا مسائل جامعه، به‌ویژه مسئله جمعیتی کشور که هم یک امر حاکمیتی و مرتبط با امنیت کشور است و هم به حوزه کاری تأمین‌اجتماعی و نیروی کار مرتبط است، حل شود. باید موضوع جوانی جمعیت، سلامت جمعیت و کیفیت جمعیت را به شکل یک کارویژه در نظر بگیریم و همه باید کمک کنند تا مشکل حل شود.
موسوی افزود: دکتر بدخشان هم رزمنده و جانباز هستند و در بخش‌های مختلف تجربه مدیریتی داشته‌اند و در حوزه درمان نیز در بیمارستان‌های بزرگ مسئولیت‌های بزرگی داشته‌اند و انسدادهای مدیریتی را برطرف کرده‌اند. ایشان با اراده خیر، در مجمع خیرین کشور عضو مؤثر و عضو هیئت‌مدیره اصلی هستند؛ ظرفیتی که می‌تواند در مجموعه تأمین‌اجتماعی به کمک بیاید و دریچه جدیدی برای خدمت‌رسانی باز کند. ظرفیت مشارکت خیران در بخش درمان تأمین‌اجتماعی باید احیا شود؛ کاری که با حضور و وجود آقای دکتر بدخشان می‌تواند ممکن شود. ایشان همچنین به‌عنوان قائم‌مقام سازمان بزرگ بهزیستی که نهادی حمایتی است منشاء خدمات بزرگی بوده‌اند.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به اهمیت حوزه بهداشت و درمان در کشور گفت: سلامت، بهداشت و درمان، اولویت اصلی همه نظام‌های حکمرانی مختلف در کشورهای مختلف است و مکتب ما هم همین را می‌گوید و بهره‌مندی از سلامت را در کنار امنیت، نعمتی بزرگ می‌شمارد. خوشبختانه سند ابلاغی مقام معظم رهبری هم در زمینه تأمین سلامت و روش‌های آن، مسیرها و جهت‌ حرکت را مشخص کرده است و اتفاقاً اشکال ما در حوزه سلامت، آنجاست که ما از آن جهت‌دهی‌ها فاصله گرفته‌ایم.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید