تقدیر از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مراسم یاوران اشتغال و خودکفایی

0
14

 

در مراسم تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی همراه بود، از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بابت عملکرد مطلوب در پرداخت تسهیلات تکلیفی به معرفی‌شدگان کمیته امداد، تقدیر شد.

به گزارش نقش اقتصاد به نقل از  روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مراسم تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی با حضور دکتر «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی، «مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام ‌خمینی (ره) و مدیران عامل بانک‌های کشور برگزار شد.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیری به دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات تکلیفی به معرفی‌شدگان کمیته امداد، تقدیر شد.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال گذشته ۱۵هزار فقره به ارزش ۱۳هزار میلیارد ریال به مددجویان معرفی‌شده از سوی کمیته امداد پرداخت کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: در حوزه سیاست‌های ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در ایامی هستیم که زحمات و تلاش‌های گذشته دوستان در بخش‌های مختلف آرام آرام به ثمر می‌نشیند.
خاندوزی همسویی افزایش نرخ مشارکت اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری را امیدوار کننده دانست و گفت: این نشان می‌دهد که تدابیر رئیس جمهور، دولت و دوستان در نهادهای عمومی مانند کمیته امداد و خانواده بزرگ دست اندر کار ایجاد اشتغال به نتیجه رسیده و می‌توان به بهبود بیشتر امیدوار بود.

 

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید