گام بلند بانک صادرات ایران در تأمین مالی صنعت فولاد

0

 

بانک صادرات ایران با هدف توسعه صنعت فولاد و کمک به تقویت زنجیره تأمین در این صنعت در  بیست و پنجمین همایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور در جزیره کیش با سه شرکت فولادی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
به گزارش نقش اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک صادرات یاسر مرادی، عضو اجرایی هیأت‌مدیره بانک صادرات ایران با حضور در این همایش بین‌المللی که تحت عنوان سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه بین‌المللی کیش برگزار شد، ضمن دیدار و نشست با مدیران برخی شرکت‌ها از جمله فولاد خوزستان، فولاد آلیاژی ایران، فولاد کاوه کیش و فولاد مبارکه اصفهان، صبا فولاد، فولاد هرمزگان، فولاد اکسین، شرکت اکتشاف معادن و صنایع غدیر و گروه سرمایه‌گذاری بین‌المللی ارزش، با مدیران سه شرکت «ذوب آهن اصفهان»، «سنگ آهن مرکزی ایران» و «سرمایه‌گذاری آرین حدید» تفاهم‌نامه توسعه همکاری امضا کرد.

عضو اجرایی هیأت‌مدیره بانک صادرات ایران در بیان قابلیت‌ها و توانمندی‌های این بانک برای کمک به صنعت فولاد کشور گفت: ایران در رده کشورهای بزرگ تولیدکننده فولاد در دنیا است. ظرفیت تولید فولاد کشور با وجود تنگناها و مشکلات سال‌های اخیر، به سرعت در حال رشد است تا جایی که در حال حاضر سالانه ظرفیت تولید ۴۵ میلیون تن فولاد وجود دارد و بر اساس پیش‌بینی‌ها این ظرفیت تا افق ۱۴۰۴ به ۵۵ میلیون تن خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید