سرپرست شرکت توسعه پتروایران در نمایشگاه بین المللی واردات چین: فرصتی ویژه پیش روی شرکت های ایرانی

0
59

حضور پتروایران در ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین

سرپرست شرکت توسعه پتروایران گفت: نمایشگاه واردات چین فرصتی مناسب برای شرکت‌های ایرانی است تا در این نمایشگاه با مشتریان و مخاطبان خود مذاکره کرده و به توافق برسند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، منصور مهرشاد ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی واردات چین اظهار کرد: این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری کشور چین است و بیش از ۵۰ شرکت ایرانی در این نمایشگاه شرکت کردند. وی تصریح کرد: این نمایشگاه بهترین رویدادی است که شرکت‌های ایرانی می‌توانند با حضور در آن با طرف‌های خودشان مذاکره کنند، به توافق برسند و قرارداد ببندند.

سرپرست شرکت توسعه پتروایران که به همراه رئیس هیات مدیره و چندی از مدیران ارشد شرکت توسعه پترو ایران در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است اعلام کرد: نمایشگاه واردات چین فرصت مناسبی است تا علاوه بر شناسایی فرصت های همکاری با شرکت های چینی، نسبت به ارائه توانمندی های خود و عرضه محصولات و خدمات دانش بنیان خود اقدام نمائیم.

بر اساس این گزارش، اکسپوی بین‌المللی واردات چین CIIE نمایشگاهی تجاری است که از سال ۲۰۱۸ هر ساله در شانگهای چین در حال برگزار است. این نمایشگاه اولین اکسپو در سطح ملی با موضوع واردات در جهان است.

این اکسپو به میزبانی مشترک وزارت بازرگانی چین و دولت محلی شانگهای برگزار می‌شود. شرکای این اکسپو شامل سازمان تجارت جهانی، کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل و سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد هستند.

هدف از اکسپوی واردات، معرفی بازار داخلی چین به شرکت‌های خارجی و تقویت مصرف داخلی است.

نمایشگاه بین‌المللی واردات چین، بستری برای همکاری کشورهای فقیر و غنی و همچنین اقتصادهای کوچک و بزرگ در قالب همکاری برد برد فراهم کرده است. همچنین امکان گفتگوی شرکت‌ها و کارشناسان را از نزدیک فراهم می‌سازد تا شرکای تجاری خود را پیدا کنند.

گفتنی است، ششمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE 2023) در تاریخ ۱۴ الی ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از چهار بخش شامل پاویون‌های ملی، پاویون‌های تجاری، بخش‌های اقتصاد بین‌الملل و فعالیت‌های مرتبط با تبادل فرهنگی تشکیل شده است.

مهمانانی از ۱۴۵ کشور، منطقه و سازمان بین‌المللی در این رویداد شرکت کرده اند. بیش از ۳۴۰۰ غرفه دار و ۳۹۴ هزار بازدید کننده حرفه‌ای برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند.

شایان ذکر است که هم اکنون پترو ایران و شرکت ملی نفت ایران در پاویون جمهوری اسلامی با ۲۰۰ متر مربع پذیرای بسیاری از مسوولین و بازرگانان چینی و سایر بازدیدکنندگان است.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید