قطار جشنواره کارت جادویی بانک تجارت به ایستگاه ششم رسید

0

ششمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره کارت جادویی بانک تجارت برگزار و طی آن 10 جایزه یک میلیارد ریالی و ده‌ها جایزه 250 میلیون ریالی دیگر به شرکت کنندگان در این جشنواره تعلق گرفت.

به گزارش مدیریت روابط‌عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، قرعه‌کشی مرحله ششم جشنواره کارت جادویی که با شعار «جادوی کارتت رو فعال کن» در حال برگزاری است، عصر دوشنبه هجدهم دیماه با حضور نمایندگان حراست، بازرسی و اداره امنیت اطلاعات این بانک برگزار شد و برنده‌های خوش شانس این دوره از بین پنج میلیون و 427 هزار و 525 شرکت کننده واجد شرایط با بیش از 14 میلیارد و 574 میلیون کوپن شانس، انتخاب شدند.

شرط حضور متقاضیان در قرعه‌کشی، استفاده از کارت بانک تجارت در خرید‌های روزانه، پرداخت قبوض، خرید شارژ اینترنت و… است و به ازای هر 100 هزار تومان مانده حساب‌ مشتری در هر روز یک امتیاز به وی تعلق خواهد گرفت؛ به عبارت دیگر هر اندازه میزان پس‌انداز مشتری در حساب‌ بیشتر باشد، شانس بیشتری در قرعه‌کشی خواهد داشت.

در این جشنواره هر تراکنش واریزی، معادل 6 برابر تراکنش برداشت که 10 امتیاز دارد، امتیاز خواهد داشت. حداقل میانگین حساب مشتری برای حضور در قرعه‌کشی هر دوره باید بیش از 500 هزار تومان باشد و مشتریانی هم که به‌جای کارت از همراه‌بانک خود استفاده کنند 15 امتیاز دریافت خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید