تمرکز مدیریت شهری بر اتمام پروژه‌های نیمه‌ کاره است

0
نقش اقتصاد – البرز- محمد رضا خمسه-   شهردار کرج با تاکید بر بررسی دقیق بحث بودجه سال ۱۴۰۳ گفت : سیاستگذاری بودجه، نقشه راه عملکرد مجموعه مدیریت شهری برای سال آینده است.
مهرداد کیانی با تاکید بر اینکه بحث سیاست گذاری بودجه اهمیت ویژه ای برای مدیریت شهری و ارئه خدمات به شهر و شهروندان دارد، اظهار کرد: سیاستگذاری بودجه در واقع نقشه راه عملکرد مجموعه مدیریت شهری برای سال آینده است.
وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع باید تمامی همکاران به صورت جهادی همکاری لازم را انجام دهند تا هر چه سریع تر سیاست گذاری بودجه سال آینده صورت گیرد.
کیانی با بیان اینکه شهرداری‌ها به عنوان موثرترین نهاد شهری که وظایف و خدمات گسترده‌ای را برعهده دارند به جهت رفع نیازهای نامحدود و منابع محدودی که در دسترس آن هاست ناگزیر به برنامه ریزی بودجه و مدیریت منابع مالی خواهند بود که بدین منظور نیاز است که جلساتی مکرر در این خصوص با مدیران مناطق و معاونت های مختلف برگزار شود.
شهردار کرج با تاکید بر اهمیت پیگیری پروژه‌های نیمه تمام گفت: تمرکز این دوره از مدیریت شهری بر اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره است که این موضوع به جد در بحث سیاست گذاری سال آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت.کیانی ادامه داد: بنای ما این است که در شهر، کارهای نیمه تمام را به سرانجام برسانیم و تا زمانی که این پروژه‌ها تکمیل نشود، پروژه جدیدی آغاز نکنیم.
یکپارچه سازی بستر پرداخت های الکترونیکی شهرداری
معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: یکپارچه سازی بستر پرداخت ها در کنار آثارهای مثبت برای شهروندان و شهرداری، منجر به جمع آوری داده های خدشه ناپذیری خواهد شد که بستر برنامه ریزی و هدایت منابع مالی در آینده را فراهم می آورد.
علی سلطانی با اعلام این مطلب افزود: شهرداری کرج در راستای اجرا و پیاده سازی بستر پرداخت الکترونیک یکپارچه با چند شرکت PsP وارد مذاکره شده و بهترین پیشنهاد که منفعت شهروندان و شهرداری را بیشتر تامین کند انتخاب خواهد شد.
وی عنوان کرد: یکپارچه کردن روند پرداخت های الکترونیکی در بحث درآمد شهرداری و همچنین دکه ها و غرفه ها و سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی به منظور ساماندهی بهتر وضعیت پرداخت ها صورت خواهد گرفت.
وی افزود: از چند شرکت مختلف  psp دعوت به عمل می آید که پیشنهادات خود را برای پیاده سازی این روند یکپارچه ارائه دهند و بعد از بررسی این پیشنهادات و با رعایت صرف و صلاح، هر کدام که انتفاع بیشتری برای ساکنین کرجی و شهرداری داشت،انتخاب می شود.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید