سرپرست مدیریت بیمه‌های زندگی بیمه ملت معرفی شد؛ تشریح سیاست‌های جدید بیمه‌های زندگی از سوی یزدان‌دوست

0
38

مدیر‎عامل بیمه ملت در مراسم معارفه سرپرست مدیریت بیمه‎های زندگی این شرکت ضمن تحلیل وضعیت موجود این حوزه، سیاست‌های جدید مربوط به بیمه‌های زندگی شرکت را تشریح و بر همکاری هر چه بیشتر همه بخش‌ها با شبکه فروش تاکید کرد.

مراسم معارفه سرپرست مدیریت بیمه‌های زندگی این شرکت با حضور علیرضا یزدان‌دوست مدیرعامل، محمدتقی چراغی نایب رئیس و ابراهیم نوروزی عضو هیئت مدیره و برخی از معاونان و مدیران شرکت برگزار شد.
علیرضا یزدان‌دوست در این مراسم اظهار کرد: بازار بیمه‎های زندگی در کشور ما همیشه متاثر از مباحث تورمی بوده و از سوی دیگر تعداد شرکت‎های متخصص در این بخش هم در حال افزایش است.
مدیرعامل بیمه ملت تصریح کرد: بازار بیمه زندگی در ایران علی‎رغم بکر بودن بسیار رقابتی است، به همین دلیل امیدواریم بتوانیم در این بخش طرح‌های جدیدی به بازار عرضه کنیم.
وی با تاکید بر الزام همه معاونت‌ها و مدیریت‌های شرکت بیمه ملت بر همکاری بیشتر با شبکه فروش، گفت: در زمینه فروش نیز باید ‎اقداماتی صورت بگیرد تا طرح‎های معرفی شده از سوی تیم جدید بیمه‎های زندگی، توسط شبکه فروش به بازار عرضه شود.
یزدان‌دوست با بیان اینکه بیمه ملت در یک بازه زمانی عملکرد بسیار خوبی در حوزه بیمه‎ زندگی در سطح کشور داشت، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل مشکلاتی که در گذشته به وجود آمد، حوزه بیمه‎های زندگی شرکت از محور اصلی خود خارج شد که تلاش می‌کنیم در سال‌جاری با اتخاذ تدابیری این حوزه را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به سرپرست مدیریت بیمه‌های زندگی گفت: با توجه به اهمیت بیمه‌های زندگی در جذب پرتفوهای خرد، انتظار داریم با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود و با تکیه بر اصول حرفه‌ای، با حسن تدبیر و رعایت قوانین و مقررات نسبت به برنامه‌ریزی و انجام اقدامات اساسی جهت توسعه کمی و کیفی این رشته تلاش کنید تا شاهد افزایش سهم بیمه‌های زندگی در پرتفوی شرکت باشیم.
مدیرعامل بیمه ملت با تاکید بر اهمیت جلب رضایت مشتریان و رفع موانع توسعه فروش در بیمه‌های زندگی، اظهار داشت: خلاقیت و نوآوری، اصلاح فرآیندها، افزایش پرتفوی، وصول به موقع حق بیمه، ممانعت از انباشت بدهی بدهکاران از جمله رویکردهایی است که با مدیریت جدید در بیمه‌های زندگی دست یافتنی خواهند بود.
محمدتقی چراغی نایب رئیس هیئت مدیره بیمه ملت با اشاره به سوابق سرپرست جدید بیمه‌های زندگی، گفت: امیدواریم توسعه بیمه‌های زندگی بیمه ملت با حضور وی بیشتر از پیش موفق باشد. شک نداریم که اهداف هیئت مدیره در این بخش با تلاش مستمر کل تیم بیمه‌‎های زندگی به ثمر خواهد نشست.
ابراهیم نوروزی عضو هیئت مدیره شرکت نیز در این مراسم گفت: بی‌شک با حضور نیروهای جدید و متخصص شاهد رخ دادن اتفاقات خوب در حوزه بیمه‎های زندگی برای شرکت بیمه ملت خواهیم بود.
وی با تاکید بر موضوع رصد محصولات و فرصت‌های پیش رو، اظهار داشت: اطمینان دارم با سیاست‌گذاری جدید و همچنین اجرایی شدن مواردی که مدیرعامل محترم اعلام کردند، می‌توان به اهداف طراحی شده دست یافت.
امیرحسین قربانی، معاون توسعه بازار بیمه ملت نیز اظهار کرد: به دنبال این هستیم تا در حوزه فروش به تیم جدید بیمه زندگی کمک کنیم و این بخش را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم.
محمد ترابی، معاون فنی بیمه‎های اشخاص بیمه ملت عنوان کرد: همکاری‎های درون سازمانی بسیاری صورت گرفت تا روند فعالیت حوزه بیمه‎های زندگی شرکت در مدت زمانی که متولی مشخصی برای آن وجود نداشت، متوقف نشود.
در همین راستا امیدواریم تا با بهره‎گیری از تخصص و توان مدیر جدید، در حوزه بیمه‎های زندگی به جایگاه واقعی که شایسته این مجموعه است، دست یابم.
عباس رنجبر، سرپرست جدید بیمه‌های ‎زندگی شرکت بیمه ملت، عنوان کرد: همدلی بین تمام اجزای مجموعه قوت قلبی برای ما است که بتوانیم برنامه‎های خود را با دقت و انسجام بیشتری به سرانجام برسانیم. با همکاری نیروهای جوان و متخصص تحول بزرگی را در این بخش ایجاد خواهیم کرد.
وی افزود: یقینا با حمایت سایر بخش‎های شرکت، فعالیت‎های اثرگذاری را انجام خواهیم داد و امیدواریم تا از توانمندی و تخصص موجود در مجموعه بهره بگیریم و حوزه بیمه زندگی را به جایگاه مد نظر مدیریت ارشد شرکت ارتقاء دهیم.

عباس رنجبر کلهرودی، پیش‌تر مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا و دبیر سابق کارگروه تخصصی توسعه بیمه زندگی سندیکای بیمه‌گران بوده و همچنین سابقه مدیریت بیمه‌های عمر و حوادث شرکت‌های بیمه رازی و آرمان را در کارنامه خود دارد.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید