اطمینان خاطر مدیرعامل گروه پتروپارس به رئیس جمهور؛

0
12

گروه پتروپارس  به پشتوانه نیروهای متخصص و جوان خود، فاز 11 را با قدرت تکمیل و اجرایی می کند.

مدیرعامل گروه پتروپارس در گفتگو با دکتر رئیسی؛ رئیس جمهور اسلامی ایران که برای افتتاح رسمی فاز 11 در سکوی این فاز حضور یافته بود  به ایشان اطمینان خاطر داد گروه پتروپارس ، فاز 11 پارس جنوبی را با قدرت تکمیل و اجرایی کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس، دکتر علیخانی مدیرعامل گروه پتروپارس در پاسخ به سخنان دکتر ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور اسلامی ایران که روز دوشنبه، ششم‌شهریورماه در بازدید از سکوی فاز 11  خطاب به ایشان گفته بود ” شما توانایی شرکت های ایرانی را نشان دادید. هم اکنون  شرکت شما از این جهت بسیار سرآمد است که به شرکت توتال و سایر شرکت های خارجی حاضر در منطقه که تصور می کنند همه امور منطقه در دست آنان است نشان داد  کار در دست شرکت های ایرانی هم هست”  از بذل عنایت رئیس جمهور تشکر و قدردانی کرد.

مدیرعامل گروه پتروپارس با بیان تلاش ها و زحمات همکاران خود در گروه پتروپارس در طرح های مختلف توسعه پارس جنوبی از همکاران طرح توسعه فاز 11 به دلیل فعالیت در شرایط بسیار خطیر و تحمل فشارهای مختلف سیاسی، اقتصادی و فنی حاکم بر این پروژه تشکر و قدردانی کرد و گفت: راهبری  و برنامه ریزی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران در کنار همکاری و هماهنگی کارآمد و موثر شرکت نفت و گاز پارس و شرکت تاسیسات دریایی ایران با گروه پتروپارس به عنوان پیمانکار اصلی طرح توسعه فاز 11 از دلایل موفقیت این پروژه است.

دکتر علیخانی در  پاسخ به ابراز محبت رئیس جمهور  به شرکت پتروپارس مبنی بر داشتن توانایی و تخصص و روحیه انقلابی مورد نظر مقام معظم رهبری که موجب تحقق شعار ” ما می توانیم” است  اظهار داشت: اقدامات انجام شده توسط جوانان و متخصصین گروه پتروپارس در میدان مشترک گازی پارس جنوبی از ابتدای کشف این مخزن تاکنون، از توسعه فاز یک تا آخرین آن یعنی فاز ۱۱ پارس جنوبی برخاسته از احساس خدمت و انجام وظیفه این گروه در قبال کشور و میهن دانست.

مدیرعامل گروه پتروپارس در پایان به رئیس جمهور اطمینان خاطر داد که گروه پتروپارس به پشتوانه نیروهای متخصص و جوان و دانش انباشته از سال ها تجربه در پارس جنوبی، همانگونه که در گذشته نشان داده است  اکنون نیز که فاز 11 پارس جنوبی به بهره برداری رسیده است، با قدرت ، مراحل بعدی این پروژه را تکمیل و اجرایی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید