اجلاس مدیران و دومین مجمع صف و ستاد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال جاری برگزار شد

0
19

 

با هدف بررسی عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا این برهه از سال جاری و هم‌افزایی بیشتر بین ستاد مرکزی و مدیریت شعب بانک در استان‌ها برای دستیابی به اهداف برنامه‌ریزی شده، مجمع صف و ستاد سه ماهه تابستان ۱۴۰۲ برگزار شد.

مجمع صف و ستاد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ بانک در مشهد مقدس و در جوار حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل، رؤسای ادارات کل ستادی و مدیران شعب بانک در استان‌ها برگزار شد.
منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از ۱۵۶ همت در پایان سال ۱۴۰۱ به ۲۱۱ همت در پایان شهریور ۱۴۰۲ رسیده و رشدی بیش از ۳۵ درصد را تجربه کرده است. مهریار به عنوان یکی از جدیدترین طرح‌های بانک موفق شده نظر مساعد سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف را جلب کند و تا کنون بیش از ۱۸۰۰ دستگاه در چارچوب این طرح با بانک همکاری کرده‌اند. بیش از ۲۹هزار تنها در ۶ ماهه نخست سال جاری ۲ میلیون فقره افتتاح حساب جدید در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران صورت گرفته که بیش از یک میلیون و ۳۰۰هزار فقره معادل ۶۷ درصد آن به‌صورت آنلاین انجام شده است. همچنین یک میلیون و ۳۰۰هزار فقره وام در بازه زمانی مذکور پرداخت شده که ۴۲ درصد آن نیز به‌صورت آنلاین بوده است.
در جلسه مجمع صف و ستاد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی‌های لازم برای تحقق منابع ۲۵۰ همتی در پایان سال نیز صورت گرفت.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید