post

تقدیر از حضور فعال برق منطقه ای خراسان در اولین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق سناباد محرابیان وزیر نیرو با حضور درغرفه برق منطقه ای خراسان در اولین جشنواره تخصصی و فن بازار تخصصی صنعت برق از اقدامات این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق سناباد محرابیان وزیر نیرو با حضور درغرفه برق منطقه ای خراسان در […]

تاریخ انتشار: 26 آبان 1402 - 14:27
کد خبر: 13970

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق سناباد محرابیان وزیر نیرو با حضور درغرفه برق منطقه ای خراسان در اولین جشنواره تخصصی و فن بازار تخصصی صنعت برق از اقدامات این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق سناباد محرابیان وزیر نیرو با حضور درغرفه برق منطقه ای خراسان در اولین جشنواره تخصصی و فن بازار تخصصی صنعت برق از اقدامات این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورد . وزیر نیرو از حمایت های این شرکت از دانش بنیان ها گفت: توجه به ایده ها و بازار دو بالی است که می تواند صنعت برق را به اوج برساند. در این بازدید همچنین مهسا حمیدی، مدیر دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات شرکت برق منطقه ای خراسان با بیان اینکه در راستای حمایت از محصولات ساخت داخل و شرکت های دانش بنیان این شرکت در سال های اخیر رویکرد حمایت از پروژه های داخلی را در پیش گرفته گفت: با حمایت از شرکت های دانش بنیان محصولات فناورانه مورد نیاز صنعت برق تولید شده است. وی با اشاره ساخت نمونه آزمایشگاهی رله مولتی فانکشن جهت دار افزود: تهیه نرم افزار مدیریت عمر ترانسفورماتور ، ساخت دستگاه تست گاز SF۶ از نمونه تولیدات شرکت های دانش بنیان مورد حمایت شرکت برق منطقه ای خراسان‌است.


ارسال دیدگاه

< / End-->