استاندارد خوزستان عنوان کرد : پیک اول گرما با موفقیت سپری شد

0
24

لزوم همراهی ادارات در مصرف برق تا پایان فصل گرما

ایسنا/خوزستان استانداردخوزستان گفت: خوشبختانه پیک اول گرما با موفقیت سپری شده است و نیروگاه‌ها با ظرفیت کامل در حال کار هستند.

علی اکبر حسینی محراب در نشست مدیریت مصرف برق که امروز (۸ مردادماه) برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه گزارشات خوبی در زمینه مدیریت مصرف برق در تابستان ارائه شده است و باید از مردم استان و همچنین صنایع چه در بخش خصوصی و چه در بخش‌های دولتی و عمومی بابت این همراهی تشکر و قدردانی کنیم.

وی افزود: امسال شدت گرما در سطح جهان در تابستان بسیار زیاد بوده است و بالطبع در کشور ما نیز همین شرایط برقرار بوده است. در نتیجه همه ما باید تا پایان فصل گرما در مصرف برق مدیریت لازم را داشته باشیم و با مسئولان شرکت‌های توزیع و انتقال برق و نیروگاه‌ها همکاری صورت گیرد.

برای صنایعی که متحمل خسارت شدند تسهیلاتی در نظر گرفته می‌شود

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری خوزستان، حسینی محراب تصریح کرد: همه ادارات با کاهش لامپ‌های روشن و خاموشی کولرها در پایان ساعت اداری در این مسیر همراهی داشته باشند. توصیه و درخواست ما این است که برای پیشگیری از بروز خاموشی و تحمیل بار سنگین و بروز سوانح بر شبکه حداکثر صرفه‌جویی در مصرف برق انجام شود.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیک اول گرما با موفقیت سپری شده است و نیروگاه‌ها با ظرفیت کامل در حال کار هستند. گرچه صنایع طی این مدت متحمل خسارت شدند که پیگیری لازم در این خصوص انجام می‌شود در عین حال با پایان فصل گرما تسهیلاتی برای صنایع در نظر گرفته خواهد شد.

وی بیان کرد: ما در زمینه انرژی در همه بخش‌ها، کشور پرمصرفی هستیم و حل این مساله نیاز به آگاهی، آموزش و فرهنگ سازی با کمک نخبگان و هنرمندان دارد.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید