post

دفتر هواپیمایی ایلام- ایر در ایلام راه‌اندازی می‌شود

ایسنا/ایلام معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از راه‌اندازی دفتر هواپیمایی ایلام – ایر خبر داد. دکتر «شهریار عباسی» در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه ایلام اظهار کرد: تا کنون دو فروند هواپیما خریداری شده و قرار است به ۱۰ فروند افزایش یابد که این می‌تواند تاثیر خوبی در ایجاد اشتغال پایدار در استان […]

تاریخ انتشار: 9 مرداد 1402 - 20:37
کد خبر: 9129

ایسنا/ایلام معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از راه‌اندازی دفتر هواپیمایی ایلام – ایر خبر داد.

دکتر «شهریار عباسی» در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرودگاه ایلام اظهار کرد: تا کنون دو فروند هواپیما خریداری شده و قرار است به ۱۰ فروند افزایش یابد که این می‌تواند تاثیر خوبی در ایجاد اشتغال پایدار در استان داشته باشد.

وی تاکید کرد: با راه اندازی این دفتر هواپیمایی و برقراری پروازهای آن بدون شک پرواز ایلام- نجف، ایلام- مشهد و ایلام تهران برقرار می شود.

وی تلاش مجموعه کارکنان فرودگاه ایلام و خدمات آنان را قابل تقدیر دانست و افزود: امیدوارم حضور مسئولان در استان با توجه به در پیش بودن اربعین توسعه‌ای در این بخش برای افزایش خدمت رسانی به مردم انجام دهند.

عباسی با قدردانی از محمدجواد یگانه ، مدیرکل سابق فرودگاه ایلام، اظهار کرد: مدیرکل سابق منشأ خیر و خدمت به مردم استان بود و پشتیبان مدیرکل جدید خواهیم بود و امیدوارم که تلاش وی در استان منشأ خیر باشد و شرایط توسعه و خدمت رسانی برای مردم استان فراهم شود.

معاون استاندار ایلام اربعین را مشکل گشا برشمرد و افزود: امیدوارم که این بخش تحول قابل توجهی داشته باشد و مردم استان و زوار از این خدمات بهره‌مند شوند.

در این مراسم فروغی به عنوان مدیرکل جدید فرودگاه ایلام معرفی شد.


ارسال دیدگاه

< / End-->