با کسب 8 رتبه تک‌رقمی حاصل شد؛ شرکت ورق خودرو جزو 10 شرکت برتر بورس کالا

0
25

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: این شرکت موفق شد در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری 8 بار جزو 10 شرکت برتر عرضه‌کننده ازنظر ارزش معاملات در بورس کالا قرار گیرد. کارکنان شرکت با تلاش و کوشش شبانه‌روزی تلاش کرده‌اند تا محصولات با کیفیت تولید و رضایت مشتریان خود را جلب کنند. در همین راستا با ارائه منظم محصولات کیفی خود در بازار بورس داخلی و کسب رتبه تک‌رقمی میان شرکت‌های عرضه‌کننده بورس کالا در 6 ماه نخست سال، توانمندی خود را از تولید محصولات کیفی تا حصول رضایت مشتریان نشان داده‌اند.

حمید شجاعی با بیان اینکه بورس کالا همواره به‌عنوان مهم‌ترین نماد اقتصاد کشور مطرح بوده است، افزود: این افتخار بزرگ در بین کل شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال در عرصه بورس کالا اعم از شرکت‌های فولادی و غیرفولادی به دست آمده که اهمیت این دستاورد را بیش‌ازپیش نشان می‌دهد. این شرکت همچنین ازنظر حجم و ارزش معاملات نیز در جایگاه شرکت برتر قرار دارد. عملکرد این شرکت همچنین باعث شده تا میان گالوانیزه‌سازان کشور، در جایگاه اول قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت ورق خودرو با بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا و دریافت جدیدترین استانداردهای بین‌المللی در صنعت فولاد و خودروسازی، توانسته یاریگر این صنایع باشد و نقش محوری در استقلال صنعت خودروسازی کشور ایفا کند.

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری که زیرمجموعه هلدینگ فولاد مبارکه فعالیت می‌کند، تنها تولیدکننده محصولات گالوانیزه موردنیاز صنعت خودروسازی در کشور است.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید