تعامل صنعت و بانک ها باید در خدمت رشد تولید ملی باشد

0
18

 

بانک مسکن و شرکت ایران خودرو برای تحقق شعار خدمت به مردم و توسعه و بالندگی صنعت و تولید ملی برنامه ریزی و اقدام می کنند.

به گزارش پایگاه خبری  نقش اقتصاد به نقل از هیبنا دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با مدیرعامل و مدیران شرکت ایران‌خودرو ضمن معرفی برخی خدمات بانک، از آمادگی این مجموعه برای خدمت‌رسانی به صنایع کشور از جمله صنعت خودروسازی خبرداد.
مدیرعامل بانک مسکن افزود: برای تحقق شعار جهاد تبیین از فرمایشات مقام معظم رهبری، با تکیه بر ظرفیت های داخلی اقتصاد کشور در تلاشیم با همراهی بخش صنعت، بر کیفیت، رشد و توسعه تولید ملی بیفزاییم. تعامل صنعت و بانک ها برای خدمت به مردم و رشد تولید ملی، ضرورت امروز جامعه ماست.
دکتر حسینی با اشاره به خدمات بانک در حوزه‌های فن‌آوری و اعتبارات بیان کرد: امیدواریم با همراهی بخش صنعت، اقتصاد کشور بیش ‌از پیش رشد یابد. توسعه صنایع بزرگی همچون خودروسازی می تواند موجب رشد اقتصاد کشور شود که این مهم نیز به همت و حمیت شاغلین در این بخش محقق می شود.
علیمردان عظیمی مدیرعامل ایران‌خودرو نیز با تاکید بر اهمیت تعاملات این شرکت با مجموعه بانک گفت: درک دغدغه تأمین مسکن برای اقشار مختلف جامعه از جمله کارگران و حمایت بانک مردمی مسکن شایسته تقدیر است که با مدیریت، برنامه ریزی و جدیت مسئولان در مسیر خدمت به مردم می توان اثرات مثبت آن را از دستاوردهای اصلی دولت برشمرد.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید