دیدار مدیر عامل بانک ملی ایران با مدیران عامل بانک های VTBو PSB روسیه

0
41

 

مدیر عامل بانک ملی ایران در دیدار با آندری لئونیدویچ کوستین مدیر عامل بانک VTB دومین بانک بزرگ روسیه و یوری چوخانچین مدیر عامل بانکPSB روسیه بر ارتقای سطح همکاری های فی مابین تاکید کرد.
۱۴۰۲/۰۸/۰۸ ۱۰:۴۴:۰۴ 284
به گزارش نقش اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در این دیدار ضمن تشریح ظرفیت های بانک ملی ایران در حوزه بین الملل،گفت:تقویت روابط جمهوری اسلامی ایران و روسیه،زمینه های لازم برای تسهیل مراودات تجاری را فراهم کرده است.

وی افزود:همکاری بانک ملی ایران و بانک های روسیه می تواند فصل نوینی را در تجارت دو کشور رقم بزند و موجب شکوفایی ظرفیت های اقتصادی ایران و روسیه شود.

آندری لئونیدویچ کوستین مدیر عامل بانک VTB نیز در این دیدار گفت:بانک ملی ایران در میان بازرگانان و تجار روسیه به خوشنامی معروف است و ما از گذشته با بانک ملی ایران آشنایی داریم.

وی خواستار تداوم همکاری ها میان دو بانک برای گسترش مراودات تجاری دو کشور شد.

یوری چوخانچین مدیر عامل بانکPSB روسیه نیز در این دیدار بر اجرا شدن توافقات حاصل شده میان دو بانک تاکید کرد.

علیرضا گچ پززاده نیز در این مراسم گفت:میربیزنس بانک ملی ایران نقش مهمی در ارتباط های مالی و بانکی دو کشور دارد و می توان با ارتقای سطح همکاری در چارچوب بانکداری اسلامی از این طریق به تقویت عملکرد این بانک برای ارائه خدمات بهتر به فعالان اقتصادی دو کشور پرداخت.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید