تمدید مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر

0
72
نقش اقتصاد – البرز- محمد رضا خمسه – رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از تمدید مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر این استان به دلیل استقبال اصحاب رسانه خبر داد.
ابراهیم نوروزی‌فر اظهار داشت: به دلیل استقبال اصحاب رسانه و همزمان شدن سفر رئیس جمهور به استان البرز با اتمام مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر، مهلت ارسال آثار در بخش اصلی این جشنواره تا ۲۲ آذر ماه و بخش ویژه تا دهم دی ماه تمدید شد.
وی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافیک، موشن‌ گرافیک، عکس، کلیپ، گزارش ویدئویی، مستند و پادکست را قالب های این جشنواره عنوان و بیان کرد: از جمله بخش های اصلی این جشنواره می توان به شعار سال «مهار تورم، رشدتولید»، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی و بسیج و حوزه‌های اقدام اشاره کرد.
نوروزی فر افزود: امید و نشاط‌‌ آفرینی، سبک زندگی ایرانی – اسلامی، حجاب زنان و غیرت مردان، رسانه و گروه های جهادی، موضوعات اجتماعی همچون خانواده، ازدواج، فرزندآوری، اعتیاد و ‌طلاق از دیگر موضوعات اصلی و مقاومت فلسطین و غزه، رسانه و انتخابات، ایمنی، صرفه جویی در مصرف گاز و استان سبز، مدیریت شهری کرج، تهدیدها و فرصت ها، وقف و رسانه و صنایع دستی و گردشگری، بخش های ویژه این جشنواره هستند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز عنوان کرد: آثاری در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر البرز شرکت داده می شوند که در بازه زمانی ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱ تا ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲ در یکی از نشریات سراسری یا استانی، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری منتشر شده باشند.
وی اعلام کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را حداکثر تا ۲۲ آذر سال جاری به دبیرخانه جشنواره به نشانی کرج، چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر، سازمان بسیج رسانه استان البرز تحویل دهند یا لینک آثار را به شماره ۰۹۳۳۵۰۹۶۷۵۰ در پیام رسان ایتا، ارسال کنند. به همراه هر اثر باید نام و نام خانوادگی، نام رسانه، عنوان و موضوع اثر ارسال شود.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید