مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان خبر داد:برگزاری سومین کنفرانس ریخته‌گری در بهمن ماه

0
46

با توجه به اینکه سال جاری «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری شده است، به طور حتم استفاده از تجربیات صنعتی و ایده‌های شرکت های دانش‌بنیان و نخبگان حوزه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم باعث افزایش تولید فولاد در کشور خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت: با توجه به کسب تجربیات ارزنده برگزاری دو کنفرانس ریخته‌گری مداوم از سوی شرکت فولاد هرمزگان در سال‌های گذشته، سومین کنفرانس ریخته‌گری مداوم با حضور فولادسازان، دانشگاهیان و شرکت‌های دانش‌بنیان در بندرعباس و‌ به میزبانی فولاد هرمزگان برگزار خواهد شد.

رضا صفریان با اشاره به برگزاری دو کنفرانس ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان و کسب تجربیات این کنفرانس‌ها برای صنعت فولاد کشور، بیان کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس در سال‌های گذشته برقراری ارتباط موثر میان صنعت فولاد و دانشگاهیان و استفاده و اشتراک‌گذاری تجربیات دانش‌بنیان در حوزه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم بوده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه سال جاری «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری شده است، به طور حتم استفاده از تجربیات صنعتی و ایده‌های شرکت های دانش‌بنیان و نخبگان حوزه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم باعث افزایش تولید فولاد در کشور خواهد شد. همچنان که فولاد هرمزگان نیز با استفاده از این ایده‌ها در دو سه سال اخیر موفق به حل برخی چالش‌های خود در حوزه فولادسازی و ثبت رکوردهای متعدد شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به رویکرد دانش‌محور شرکت فولاد هرمزگان و استقبال از طرح‌های پژوهشی ، خاطرنشان کرد: فولاد هرمزگان در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، یکی از پیشگامان حمایت از مراکز پژوهشی و دانش‌بنیان بوده است و از این رو، سومین کنفرانس ریخته‌گری مداوم به همه کمک خواهد کرد تجربیات خود را در حل چالش‌های فولادسازی و ریخته گری با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

صفریان در پایان با بیان اینکه آماده حضور همه فعالان، دانشگاهیان، نخبگان و صنعتگران کشور در کنفرانس فولادسازی هستیم، تاکید کرد: از همه متخصصین صنعت و پژوهشگران دعوت می کنیم ‌تا طرح‌ها و ایده‌های خود را جهت ارائه و اشتراک‌گذاری به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

 

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید