موکب آیلند ایستگاه اول زایران کربلا با میزبانی بیش از ۱۰ هزار نفر در شبانه روز

0
38
موکب آیلند ایستگاه اول زایران کربلا با میزبانی بیش از ۱۰ هزار نفر در شبانه روز

موکب ایستگاه اول کربلای سرزمین ایرانیان که از دوم شهریور ماه خدمت رسانی به زائران کربلای معلی را آغاز کرده در هر شبانه روز میزبان بیش از ده هزار زائر است.

در چهارمین سال از برگزاری موکب ایستگاه راه اول کربلا، این موکب شلوغ ترین سال خدمت رسانی خود را سپری می کند . این موکب که از دوم شهریور خدمت رسانی را به زائرین آغاز کرده در گستره ای به وسعت سه هکتار و با امکانات رفاهی مختلف صلواتی چون ۳ وعده غذای اصلی، خدمات میان وعده در تمام ساعات شبانه روز ، برگزاری مراسم آیینی و نماز جماعت، صدور زائر کارت، ایستگاه خدمات مالی، خدمات پزشکی، ماساژ و رادیو موکب در خدمت زوار حرم اباعبدالله است.
موکب آیلند به همت مشترک منطقه ویژه اقتصادی سرزمین ایرانیان ، گروه مالی گردشگری، بانک گردشگری، شرکت نگین گردشگری، فروشگاه های زنجیره ای محسن، ستاد عتبات عالیات، استانداری استان مرکزی و بنیاد خیریه یاس دایر شده است.
در موکب ایستگاه اول راه کربلا ۲۰ نفر از همکاران آیلند دوشادوش خادمان داوطلب بسیجی به زائران خدمت رسانی می کنند.
از شروع برگزاری این موکب بسیاری از مقامات کشوری و استان مرکزی و همچنین مدیران عالی گروه مالی گردشگری با حضور در جمع زائران حرم حسینی ایستگاه اول راه کربلا ضمن بازدید خدمت رسانی به زائران از تلاش های انجام گرفته توسط خادمان داوطلب این موکب قدردانی کردند.
موکب ایستگاه اول راه کربلا تا سیزدهم شهریور ماه به زوار اربعین خدمت رسانی خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید