حضور بانک صادرات ایران در نمایشگاه «روستا آباد»

0
19

 

نمایشگاه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های عشایری و روستایی کشور با عنوان «روستا آباد» با سخنان معاون اول رئیس‌جمهور و مشارکت بانک صادرات ایران در محل مصلی تهران آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، معاون اول رئیس‌جمهور در بازدید از بخش‌های مختلف این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی عرضه محصولات روستایی و عشایری و با عنوان «روستا آباد» آغاز به کار کرد، از نزدیک با برخی شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه به گفتگو پرداخت.

محمد مخبر، در آئین افتتاح این نمایشگاه با تبریک هفته وحدت و سالروز ولادت پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله، روستاهای کشور را عامل مهم تامین امنیت غذایی کشور دانست و تاکید کرد: روستاها بر خلاف تصور رایج، از بقیه مردم کشور در تامین امنیت غذایی و مایحتاج مردم دستگیری می‌کنند.
وی تاکید کرد: امروز امنیت غذایی مدیون روستاها است و این کار بزرگی است.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه باید بستر فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی و همچنین اشتغال در روستاها را تقویت کرد، افزود: امروز ارزان‌ترین، سریع‌ترین و مؤثرترین راه برای تامین مولفه‌های امنیت غذایی در روستاها است.
بانک صادرات ایران با سرلوحه قراردادن حمایت از اشتغالزایی و تولید در بخش مشاغل خانگی و بنگاه‌های کوچک و متوسط در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، سهم قابل توجهی در پشتیبانی از معیشت و رفاه مردم کشور داشته و با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات حمایتی این روند همچنان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید