ارتقای فضای ذخیره سازی سیستم با SSD AS2280Q4U اپیسر، سازگار با PS5

0
13

اپیسر محصول SSD AS2280Q4U M.2 Gen4x4  به عنوان یک راه حل ذخیره سازی برتر با عملکرد فوق العاده، برای گیمرها و سازندگان محتوای دیجیتال تولید کرده است. به لطف رابط PCIe Gen4 x4 و مطابقت با استاندارد  NVMe 1.4، سرعت خواندن/نوشتن متوالی تا 7400/7000 مگابایت بر ثانیه را ارائه کرده که دو برابر سریع‌تر از Gen3 SSD  و 15 برابر سریع‌تر از SATA SSD می باشد. همچنین با دارا بودن ظرفیت های 512 گیگابایت، 1 ترابایت و 2 ترابایت، کاربران به راحتی می توانند به اندازه نیاز خود فضای ذخیره سازی را به سیستم خود اضافه کنند.

SSD AS2280Q4U  علاوه بر عملکرد استثنایی خود، برای برآورده کردن نیازهای دقیق PS5 نیز طراحی شده و آن را به یک راه حل ساده و موثر برای به دست آوردن فضای ذخیره سازی اضافی روی کنسول تبدیل می کند. این محصول توسط پره های دفع گرما محافظت می شود که دما را پایین و عملکرد را بالا نگه داشته و تضمین می کند که گیمرها و سازندگان محتوا می توانند از عملکرد روان و بدون وقفه لذت ببرند.

همچنین SSD AS2280Q4U دارای مکانیسم‌های داخلی محافظت از دیتا، مانند ذخیره‌سازی SLC، فناوری تسطیح فرسودگی و عملکردهای تصحیح خودکار خطا است. این ویژگی ها در کنار هم به شما اطمینان می دهند که دیتا به درستی و به صورت پایدار ذخیره شده، عمر سرویس SSD را افزایش و ثبات عملیاتی را بهبود می بخشند.

در نهایت، SSD AS2280Q4U  با پنج سال گارانتی جهانی ارائه می‌شود که خیال کاربران را راحت و تضمین می‌کند که می‌توانند در سال‌های آینده از عملکرد برتر لذت ببرند. چه گیمر باشید و چه تولید کننده محتوای دیجیتال، AS2280Q4U  یک انتخاب عالی برای ذخیره سازی با کارایی بالا است.

شما می توانید کلیه محصولات اپیسر را تحت گارانتی شرکت داده پرداز رایانه متین، که به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران در حال فعالیت است، خریداری نموده و از خدمات پس از فروش آن در سرتاسر کشور بهره ببرید.

 

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید