شما برنده این دوره باشید!

0
شما برنده این دوره باشید!

برای برنده شدن در چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه ریالی و ارزی بانک ملی ایران و شرکت در قرعه کشی جوایز ارزنده و ویژه آن تا پایان مرداد ماه سال جاری فرصت دارید.

ترکیب سبد جوایز چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی بانک ملی ایران اعلام شد و جایزه ویژه این دوره از قرعه کشی، ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه خرید خودرو به ارزش یک میلیارد ریال است.

همچنین ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه خرید جهیزیه هر یک به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در کنار ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه سفر به کربلای معلی هر یک به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال و ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال برای شرکت کنندگان در قرعه کشی در نظر گرفته شده است.

۱۳۰۷ فقره کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش ۵۰ میلیون ریال نیز بخش دیگری از جوایز چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است.

در این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران ۸۵۴ هزار و ۵۷۲ فقره جایزه نقدی هر یک به ارزش ۲ میلیون ریال به برندگان تخصیص یافته است.

باز بودن حساب، داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی، حفظ حداقل موجودی حساب به مدت سه ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و اعطای جوایز خواهد بود.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید